مناطق تحت پوشش قالیشویی تهران فرش

قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک در دهکده المپیک و مناطق اطراف

27 Jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک

دهکده المپیک از محله های بنام در غرب تهران میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات قالیشویی در دهکده المپیک استفاده نمایند.

قالیشویی در دهکده المپیک

قالیشویی دهکده المپیک از جمله قالیشویی های تمام مکانیزه در منطقه دهکده المپیک میباشد که زمان شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین آلات خودکار قالیشویی به حداقل رسیده و از زمان تحویل فرشتان به نیروهای قالیشویی دهکده المپیک تا زمان تحویل گرفتن آن حدود 48 ساعت زمان خواهد برد که در قیاس با زمانبندی قالیشویی های سنتی خیلی مطلوب میباشد .

محدوده خدمات دهی:

توضیح اینکه قالیشویی دهکده المپیک در غرب تهران قدمتی چندین ساله داشته و ساکن مناطق و خیابان ها و محلات نزدیک تا شعاع محدوده 5 کیلومتری دهکده المپیک هم میتوانند از خدمات این مرکز مکانیزه شستشوی فرش و گلیم و قالی استفاده کنند.

خدمات مبل شویی در محل برای ساکنان دهکده المپیک

پرسنل ویژه مبل شویی و بخارشویی قالیشویی دهکده المپیک تهران همچنین میتوانند بنا به درخواست مشتری به محل سکونت شما مراجعه کرده و مبل شویی در محل را انجام دهند.

با قالیشویی دهکده المپیک تماس بگیرید.

برای تماس قا قالیشویی در دهکده المپیک از شماره های تماس زیر استفاده نمایید.

قالیشویی مدرن و مکانیزه تهرانسر

27 Jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک

منطقه خوش آب و هوای تهرانسر در غرب تهران از مناطق متوسط نشین شهر میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات اتوماتیک و فول مکانیزه قالیشویی در تهران استفاده نمایند.

قالیشویی در دهکده المپیک

قالیشویی تهرانسر در غرب تهران از جمله قالیشویی های اتوماتیک و تمام مکانیزه در بلوار گلها تهرانسر میباشد که زمان لازم از تحویل فرش به قالیشویی تا شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین آلات مکانیزه خودکار قالیشویی به حداقل رسیده که بطور متوسط این زمان حدود 48 ساعت زمان خواهد برد که در قیاس و مقام مقایسه با زمانبندی خدمات دهی توسط قالیشویی های سنتی خیلی مطلوب میباشد .

محدوده خدمات دهی این قالیشویی

توضیح اینکه قالیشویی تهرانسر در غرب تهران سابقه و قدمتی چندین ساله داشته و ساکنان و همسایه های شهرک ها , مناطق و خیابان ها و محلات نزدیک تا شعاع محدوده 5 کیلومتری تهرانسر مانند پیکانشهر و  هم میتوانند از خدمات این مرکز مکانیزه شستشوی فرش و گلیم و قالی استفاده کنند.

خدمات مبل شویی در محل برای ساکنان تهرانسر

پرسنل متخصص و کارآزموده و مسلط ویژه مبل شویی و بخارشویی قالیشویی تهرانسر همچنین میتوانند بنا به خواست مشتریان به محل سکونت شما مراجعه کرده و مبلشویی در محل را انجام دهند.

با قالیشویی تهرانسر تماس بگیرید.

برای تماس  قالیشویی در تهرانسر از شماره های تماس زیر استفاده نمایید.

شماره تماس با مدیریت قالیشویی در تهرانسر

همچنین برای ثبت شکایات و انتقادات از این واحد خدمات شهری اگر به شما زیانی وارد شده باشد در مرحله اول از طریق صفحه تماس با ما این سایت اقدام کنید .

با تشکر از کلیه همشهریان عزیز در منطقه تهرانسر , پیکانشهر  و حومه

قالیشویی در گاندی و ونک

20 Jan 2018

قالیشویی در ونک

مرکز مجهز قالیشویی در ونک در خیابان گاندی تهران واقع میباشد . این مرکز از شعب قالیشویی تهران فرش میباشد که به دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی مجهز بوده و سفارشات شما از زمان تحویل فرش به قالیشویی در ونک تا زمان تحویل گرفتن فرش فقط 48 ساعت زمان خواهد برد.

تعرفه های شستشوی فرش در ونک:

تعرفه خدمات قالیشویی تهران فرش برای تمامی مناطق تهران یکسان بوده و برای منطقه ونک تعرفه جداگانه ای نداریم . میتوانید تعرفه نامه ما را با مراجعه به صفحه مربوطه که در منو سایت موجود است ببینید.

قالیشویی در گاند

خدمات قالیشویی گاندی واقعا عالیه هم سریع و هم قیمت پایین. من برای شستشوی فرش های منزلم دیگه دغدغه ای نخواهید داشت . به یکبار امتحان کردنش می ارزد.

لازم به توضیح اینکه این مرکز قالیشویی به مناطقی همچون بلوار آفریقا و جردن , میدان ونک , شیخ بهایی و شیراز , خیابان ولیعصر حدافصل چهاراه ولیعصر تا پارک وی خدمات خود را ارائه مینماید.

چرا به ما باید اعتماد کنید؟

۱٫ عضو رسمی و معتبر اتحادیه
۲٫ بازدید رایگان و ارایه مشاوره توسط کارشناسان مجرب
۳٫ پاسخگویی ۲۴ساعته توسط اپراتورها
۴٫ ارایه خدمات حتی در ایام تعطیل
۵٫ حمل فرشها توسط کامیونهای ایمن و مسقف
۶٫ ارایه خدمات پشتیبانی و گارانتی
۷٫ بکارگیری دستگاههای تمام اتوماتیک
۸٫ شستشوی بهداشتی و رعایت اصول مذهبی
۹٫ تحویل فرش بصورت اتو، لول و کاور شده

قالیشویی نازی آباد تهران

20 Jan 2018

قالیشویی در نازی آباد

شعبه جنوب و مناطق جنوب مرکزی تهران قالیشویی تهران فرش در منطقه نازی آباد تهران مستقر میباشد . خدمات قالیشویی در نازی آباد به علت نزدیکی این شعبه به محل سکونت همشهریان عزیز با سرعت بیشتری هم در هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم  زمان تحویل ارائه میشود.

همشهریان عزیز برای ثبت سفارشات آنلاین لازم است روی شعبه قالیشویی در نازی آباد کلیک کرده و درخواست های خودشان را بصورت آنلاین ثبت نمایند. 

تماس با قالیشویی نازی آباد

همچنین از طریق تماس با شماره های قالیشویی در نازی آباد براحتی و در سریعترین زمان ممکن میتوانند خدمات مورد نیازشان را از موسسه نظافتی تهران فرش دریافت نمایند.

علاوه بر قالیشویی در این شعبه خدمات نظافتی دیگر مانند ارسال نظافتچی برای نظافت منازل و راه پله ها هم ارائه میشوند.