مناطق تحت پوشش قالیشویی تهران فرش

قالیشویی در گاندی و ونک

20 Jan 2018

قالیشویی در ونک

مرکز مجهز قالیشویی در ونک در خیابان گاندی تهران واقع میباشد . این مرکز از شعب قالیشویی تهران فرش میباشد که به دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی مجهز بوده و سفارشات شما از زمان تحویل فرش به قالیشویی در ونک تا زمان تحویل گرفتن فرش فقط 48 ساعت زمان خواهد برد.

تعرفه های شستشوی فرش در ونک:

تعرفه خدمات قالیشویی تهران فرش برای تمامی مناطق تهران یکسان بوده و برای منطقه ونک تعرفه جداگانه ای نداریم . میتوانید تعرفه نامه ما را با مراجعه به صفحه مربوطه که در منو سایت موجود است ببینید.

قالیشویی در گاند

خدمات قالیشویی گاندی واقعا عالیه هم سریع و هم قیمت پایین. من برای شستشوی فرش های منزلم دیگه دغدغه ای نخواهید داشت . به یکبار امتحان کردنش می ارزد.

لازم به توضیح اینکه این مرکز قالیشویی به مناطقی همچون بلوار آفریقا و جردن , میدان ونک , شیخ بهایی و شیراز , خیابان ولیعصر حدافصل چهاراه ولیعصر تا پارک وی خدمات خود را ارائه مینماید.

چرا به ما باید اعتماد کنید؟

۱٫ عضو رسمی و معتبر اتحادیه
۲٫ بازدید رایگان و ارایه مشاوره توسط کارشناسان مجرب
۳٫ پاسخگویی ۲۴ساعته توسط اپراتورها
۴٫ ارایه خدمات حتی در ایام تعطیل
۵٫ حمل فرشها توسط کامیونهای ایمن و مسقف
۶٫ ارایه خدمات پشتیبانی و گارانتی
۷٫ بکارگیری دستگاههای تمام اتوماتیک
۸٫ شستشوی بهداشتی و رعایت اصول مذهبی
۹٫ تحویل فرش بصورت اتو، لول و کاور شده

قالیشویی نازی آباد تهران

20 Jan 2018

قالیشویی در نازی آباد

شعبه جنوب و مناطق جنوب مرکزی تهران قالیشویی تهران فرش در منطقه نازی آباد تهران مستقر میباشد . خدمات قالیشویی در نازی آباد به علت نزدیکی این شعبه به محل سکونت همشهریان عزیز با سرعت بیشتری هم در هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم  زمان تحویل ارائه میشود.

همشهریان عزیز برای ثبت سفارشات آنلاین لازم است روی شعبه قالیشویی در نازی آباد کلیک کرده و درخواست های خودشان را بصورت آنلاین ثبت نمایند. 

تماس با قالیشویی نازی آباد

همچنین از طریق تماس با شماره های قالیشویی در نازی آباد براحتی و در سریعترین زمان ممکن میتوانند خدمات مورد نیازشان را از موسسه نظافتی تهران فرش دریافت نمایند.

علاوه بر قالیشویی در این شعبه خدمات نظافتی دیگر مانند ارسال نظافتچی برای نظافت منازل و راه پله ها هم ارائه میشوند.