مناطق تحت پوشش قالیشویی تهران فرش

RSS

چند نکته کلیدی برای مبل شویی و تمیز کردن مبل ها

11 Jan 2019

مبل شویی

مبل شویی یا تمیز کردن مبلمان منزل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید به‌طور مرتب انجام شود. مبل‌ها تأثیر زیادی در آراستگی منزل دارند. ذرات گردوغبار، خرده‌های نان و خوراکی‌هایی که لابه‌لای شیارهای مبل جمع شده‌اند، لکه‌های نوشیدنی و سایر آلودگی‌ها سبب می‌شوند مبل‌ نامرتب و کثیف به نظر برسد. بسیاری از افراد نظافت مبل و خصوصا تمیز کردن مبل پارچه ای را یکی از مشکل‌ترین بخش‌های نظافت منزل می‌دانند. البته واقعا هم تمیز کردن مبل پارچه ای کار ساده‌ای نیست! اگر این کار را به‌طور صحیح انجام ندهید، علاوه بر کثیف‌تر کردن آن، ممکن است به پارچه‌ی مبل آسیب برسانید. بااین‌حال، دستورالعمل‌هایی برای تمیز کردن مبل پارچه ای وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون نگرانی و با خیال راحت به نظافت مبل‌ها بپردازید. بنابراین قبل از آنکه یک پارچه و کمی شوینده بردارید و به جان مبل‌هایتان بیفتید، توصیه می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

کاهایی که برای شستشوی مبل های باید انجام دهید

کارهایی که قبل از استفاده از هرگونه شوینده، باید انجام بدهید
۱. نظافت سطحی مبل
روی سطح مبل را جارو کنید تا سطح مبل از هرگونه گردوغبار و خرده‌ریزها تمیز شود.
تمام شیارهای مبل را با قطعه‌ی باریک و بلند جاروبرقی تمیز کنید.
بالشتک‌ها را بردارید و زیر آنها را جارو کنید.
۲. استفاده از برس برای زدودن گردوخاک

حال باید گردوغباری را که به سطح مبل چسبیده و با جارو برطرف نشده است، تمیز کنید. برای این کار، از یک برس سفت و محکم استفاده کنید و آن را محکم روی سطح مبل بکشید. مراقب باشید برس را آن‌قدر محکم نکشید که پارچه‌ی مبل خراب شود.

 استفاده از غلتک برای زدودن موها و کرک‌ها

کرک‌ها و موها به‌طور کامل با جارو برطرف نمی‌شوند. برخی جاروبرقی‌ها برای این کار قطعات مخصوصی دارند؛ بااین‌حال بهتر است از غلتک مخصوص این کار استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که همه‌ی موها و کرک‌ها جمع شده‌اند. سرتاسر مبل را با این روش تمیز کنید.

تمیز کردن بخش‌های غیر پارچه‌ای مبل

در هنگام تمیز کردن مبل پارچه ای باید حواس‌تان باشد که تمام سطوح غیر پارچه‌ای مانند قطعات و دسته‌های چوبی مبل نیز تمیز شوند. اگر برای این کار از اسپری پاک‌کننده استفاده می‌کنید، آن را مستقیما روی محل موردنظر اسپری نکنید، زیرا ممکن است کمی از آن روی پارچه‌ی مبل اسپری شود و مواد شیمیایی آن سبب تغییر رنگ پارچه شود. به‌جای آن، پاک‌کننده را روی حوله‌ی کاغذی اسپری کنید و محل موردنظر را تمیز کنید.

توجه به جنس پارچه‌ی مبل

مبل‌های پارچه‌ای معمولا برچسب‌هایی دارند که روی آنها جنس پارچه‌ی مبل و نوع مواد شوینده‌ای که می‌توانید از آنها برای تمیز کردن مبل استفاده کنید، نوشته شده است. در غیر این صورت، هنگام خرید مبل، درباره‌ی جنس پارچه و نحوه‌ی تمیز کردن آن از فروشنده سؤال کنید. علائم اختصاری روی برچسب مبل پارچه ای معمولا به شرح زیر است:

W: یعنی می‌توانید از شوینده‌های مایع همراه با بخارشو استفاده کنید.
WS: یعنی هم می‌توانید از شوینده‌های مایع همراه با بخارشو استفاده کنید و هم از شوینده‌های خشک.
S: یعنی فقط از شوینده‌های خشک استفاده کنید.
O: یعنی از مواد ارگانیک ساخته شده است و فقط باید از آب سرد برای تمیز کردن آن استفاده کنید.
X: یعنی نمی‌توانید از شوینده استفاده کنید. مبل فقط باید با جارو یا برس تمیز شود، مگر آنکه از شامپوهای ویژه‌ی این کار استفاده کنید.
تمیز کردن مبل پارچه ای با شوینده‌های مایع همراه با بخارشو

اگر روی مبلمان لکه‌های چربی یا روغن هست، قبل از استفاده از شوینده و بخارشو ابتدا باید آنها را از بین ببرید. چون معمولا این لکه‌ها به‌سادگی تمیز نمی‌شوند و کار را سخت‌تر می‌کنند. برای تمیز کردن این لکه‌ها از پاک‌کننده‌‌ی مخصوص استفاده کنید. البته شاید پیدا کردن این پاک‌کننده کمی سخت باشد، اما در برخی از فروشگاه‌های حضوری یا فروشگاه‌های آنلاین می‌توان آن را پیدا کرد. پس از زدودن لکه‌های چربی و روغن، می‌توانید از شامپو یا شوینده استفاده کنید.

 آزمایش کردن شوینده

ابتدا باید شوینده یا شامپوی مدنظرتان را در محلی از مبل که قابل مشاهده نیست، آزمایش کنید. برای این کار، مقدار کمی از شوینده یا شامپو را روی پارچه‌ی تمیزی بریزید و گوشه‌ای از مبل را با آن تمیز کنید. پس از ۱۰ دقیقه آن را بررسی کنید. آیا رنگ پارچه‌ی مبل تغییر کرده است؟ یک حوله‌ی کاغذی روی آن قسمت بگذارید و فشارش بدهید. اگر رنگ پارچه‌ی مبل به حوله‌ی کاغذی نشت نمی‌کند، استفاده از این شوینده مشکلی ندارد.

۲. تهیه‌ی مخلوط شوینده و آب
شوینده‌ی موردنظر را همراه با مقدار مساوی آب، در ظرفی بریزید و خوب با هم مخلوط کنید. مثلا یک پیمانه آب را با یک پیمانه شوینده یا شامپو مخلوط کنید.

۳. آماده کردن بخارشو
مخزن را در محفظه‌ی مخصوص قرار بدهید و کلاهکی که مایع را نگه می‌دارد، باز کنید.
مخلوط آب و شوینده را درون مخزن بریزید و درب آن را ببندید.
شیلنگ را متصل کنید.
سر بخارشو را به انتهای شیلنگ متصل کنید.
۴. توزیع شوینده روی سطح مبل
سر بخارشو را روی سطح مبل قرار بدهید، دکمه‌ی آن را فشار بدهید و نگه‌دارید تا مخلوط را روی مبل پخش کند. همچنان که دکمه را نگه‌داشته‌اید، سر بخارشو را در سرتاسر مبل حرکت بدهید. این کار را به‌آرامی انجام بدهید تا مخلوط آب و شوینده به‌طور یکنواخت روی سطح مبل توزیع شود.

جمع کردن شوینده‌ی اضافی

در مبل شویی بعد از انجام شستشوی باید چیکار کرد؟

دکمه را رها کنید و به‌آرامی بخارشو را روی مبل حرکت بدهید تا شوینده‌ی اضافی از سطح مبل جمع شود. در صورت لزوم، باز هم این کار را تکرار کنید. پس از اتمام کار، تمام شوینده‌ی اضافی باید از سطح مبل تمیز شده باشد. اگر کمی از شوینده روی پارچه‌ی مبل باقی بماند، ممکن است سبب تغییر رنگ دائمی آن شود و به ظاهر مبل آسیب برساند.

در پایان، اجازه بدهید مبل به‌مرور زمان با جریان هوا خشک شود و از هیچ وسیله‌ای برای خشک کردن آن استفاده نکنید.

مبل شویی مبل های پارچه ای

مبل شویی مبل های پارچه خودتان را از ما بخواهید. خدمات مبل شویی در محل .. سرویس ویژه در غرب تهران

تمیز کردن مبل پارچه ای با شوینده‌های خشک

شوینده‌های خشک نوعی حلال قوی هستند. البته این شوینده‌‌ها مایع هستند، اما چون در ترکیب‌شان آب وجود ندارد، به آنها خشک گفته می‌شود.

قبل از شروع کار، درب‌ها و پنجره‌ها را باز کنید. اگر اتاق سیستم تهویه دارد آن را نیز روشن کنید. این نوع مواد شوینده، بو و بخارهایی بسیار قوی دارند.
هیچ نوع شوینده‌ای را مستقیما روی مبل نریزید. یک پارچه‌ی تمیز بردارید و کمی از شوینده را روی آن بریزید. حال سطح مبل و لکه‌ها را با آن تمیز کنید. روی برچسب بطری شوینده، معمولا دستورالعمل‌هایی وجود دارد که می‌توانید از نکات آن استفاده کنید.
مانند آنچه درباره‌ی شوینده‌های مایع انجام دادید، در این مورد هم شوینده‌ی خشک را روی بخش کوچکی از مبل آزمایش کنید.
پارچه‌ی آغشته به شوینده را روی سطح مبل بگذارید و بردارید. این کار را در تمام سطح مبل انجام بدهید. مراقب باشید شوینده را روی مبل نکِشید. این کار زمان‌بر است پس باید صبور باشید، اما اگر این نکته را رعایت نکنید ممکن است پارچه‌ی مبل‌تان به‌راحتی آسیب ببیند. برای پاک‌سازی لکه‌های قدیمی و مقاوم‌تر، این کار را چندبار تکرار کنید.
در انتها، خود شوینده را از روی مبل تمیز کنید. شوینده‌های خشک به‌دلیل ترکیبات شیمیایی‌شان ممکن است سبب تغییر رنگ پارچه شوند. بنابراین پس از اتمام کار، پارچه‌ی تمیز دیگری را بردارید و با آب مرطوب کنید (زیاد آن را خیس نکنید). سپس سطح مبل را با آن تمیز کنید. مجددا پارچه را بشویید و آب آن را خوب بگیرید و این کار را چندبار تکرار کنید تا شوینده به‌طور کامل از سطح مبل پاک شود.

قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک در دهکده المپیک و مناطق اطراف

27 Jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک

دهکده المپیک از محله های بنام در غرب تهران میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات قالیشویی در دهکده المپیک استفاده نمایند.

 

قالیشویی دهکده المپیک از جمله قالیشویی های تمام مکانیزه در منطقه دهکده المپیک میباشد که زمان شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین آلات خودکار قالیشویی به حداقل رسیده و از زمان تحویل فرشتان به نیروهای قالیشویی دهکده المپیک تا زمان تحویل گرفتن آن حدود 48 ساعت زمان خواهد برد که در قیاس با زمانبندی قالیشویی های سنتی خیلی مطلوب میباشد .

محدوده خدمات دهی:

توضیح اینکه قالیشویی دهکده المپیک در غرب تهران قدمتی چندین ساله داشته و ساکن مناطق و خیابان ها و محلات نزدیک تا شعاع محدوده 5 کیلومتری دهکده المپیک هم میتوانند از خدمات این مرکز مکانیزه شستشوی فرش و گلیم و قالی استفاده کنند.

خدمات مبل شویی در محل برای ساکنان دهکده المپیک

پرسنل ویژه مبل شویی و بخارشویی قالیشویی دهکده المپیک تهران همچنین میتوانند بنا به درخواست مشتری به محل سکونت شما مراجعه کرده و مبل شویی در محل را انجام دهند.

با قالیشویی دهکده المپیک تماس بگیرید.

برای تماس قا قالیشویی در دهکده المپیک از شماره های تماس زیر استفاده نمایید.

قالیشویی مدرن و مکانیزه تهرانسر

27 Jan 2018

قالیشویی دهکده المپیک

منطقه خوش آب و هوای تهرانسر در غرب تهران از مناطق متوسط نشین شهر میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات اتوماتیک و فول مکانیزه قالیشویی در تهران استفاده نمایند.

قالیشویی تهرانسر در غرب تهران از جمله قالیشویی های اتوماتیک و تمام مکانیزه در بلوار گلها تهرانسر میباشد که زمان لازم از تحویل فرش به قالیشویی تا شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین آلات مکانیزه خودکار قالیشویی به حداقل رسیده که بطور متوسط این زمان حدود 48 ساعت زمان خواهد برد که در قیاس و مقام مقایسه با زمانبندی خدمات دهی توسط قالیشویی های سنتی خیلی مطلوب میباشد .

محدوده خدمات دهی این قالیشویی

توضیح اینکه قالیشویی تهرانسر در غرب تهران سابقه و قدمتی چندین ساله داشته و ساکنان و همسایه های شهرک ها , مناطق و خیابان ها و محلات نزدیک تا شعاع محدوده 5 کیلومتری تهرانسر مانند پیکانشهر و  هم میتوانند از خدمات این مرکز مکانیزه شستشوی فرش و گلیم و قالی استفاده کنند.

خدمات مبل شویی در محل برای ساکنان تهرانسر

پرسنل متخصص و کارآزموده و مسلط ویژه مبل شویی و بخارشویی قالیشویی تهرانسر همچنین میتوانند بنا به خواست مشتریان به محل سکونت شما مراجعه کرده و مبلشویی در محل را انجام دهند.

با قالیشویی تهرانسر تماس بگیرید.

برای تماس  قالیشویی در تهرانسر از شماره های تماس زیر استفاده نمایید.

شماره تماس با مدیریت قالیشویی در تهرانسر

همچنین برای ثبت شکایات و انتقادات از این واحد خدمات شهری اگر به شما زیانی وارد شده باشد در مرحله اول از طریق صفحه تماس با ما این سایت اقدام کنید .

با تشکر از کلیه همشهریان عزیز در منطقه تهرانسر , پیکانشهر  و حومه

قالیشویی در گاندی و ونک

20 Jan 2018

قالیشویی در ونک

مرکز مجهز قالیشویی در ونک در خیابان گاندی تهران واقع میباشد . این مرکز از شعب قالیشویی تهران فرش میباشد که به دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی مجهز بوده و سفارشات شما از زمان تحویل فرش به قالیشویی در ونک تا زمان تحویل گرفتن فرش فقط 48 ساعت زمان خواهد برد.

تعرفه های شستشوی فرش در ونک:

تعرفه خدمات قالیشویی تهران فرش برای تمامی مناطق تهران یکسان بوده و برای منطقه ونک تعرفه جداگانه ای نداریم . میتوانید تعرفه نامه ما را با مراجعه به صفحه مربوطه که در منو سایت موجود است ببینید.

قالیشویی در گاند

خدمات قالیشویی گاندی واقعا عالیه هم سریع و هم قیمت پایین. من برای شستشوی فرش های منزلم دیگه دغدغه ای نخواهید داشت . به یکبار امتحان کردنش می ارزد.

لازم به توضیح اینکه این مرکز قالیشویی به مناطقی همچون بلوار آفریقا و جردن , میدان ونک , شیخ بهایی و شیراز , خیابان ولیعصر حدافصل چهاراه ولیعصر تا پارک وی خدمات خود را ارائه مینماید.

چرا به ما باید اعتماد کنید؟

۱٫ عضو رسمی و معتبر اتحادیه
۲٫ بازدید رایگان و ارایه مشاوره توسط کارشناسان مجرب
۳٫ پاسخگویی ۲۴ساعته توسط اپراتورها
۴٫ ارایه خدمات حتی در ایام تعطیل
۵٫ حمل فرشها توسط کامیونهای ایمن و مسقف
۶٫ ارایه خدمات پشتیبانی و گارانتی
۷٫ بکارگیری دستگاههای تمام اتوماتیک
۸٫ شستشوی بهداشتی و رعایت اصول مذهبی
۹٫ تحویل فرش بصورت اتو، لول و کاور شده

قالیشویی نازی آباد تهران

20 Jan 2018

قالیشویی در نازی آباد

شعبه جنوب و مناطق جنوب مرکزی تهران قالیشویی تهران فرش در منطقه نازی آباد تهران مستقر میباشد . خدمات قالیشویی در نازی آباد به علت نزدیکی این شعبه به محل سکونت همشهریان عزیز با سرعت بیشتری هم در هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم  زمان تحویل ارائه میشود.

همشهریان عزیز برای ثبت سفارشات آنلاین لازم است روی شعبه قالیشویی در نازی آباد کلیک کرده و درخواست های خودشان را بصورت آنلاین ثبت نمایند. 

تماس با قالیشویی نازی آباد

همچنین از طریق تماس با شماره های قالیشویی در نازی آباد براحتی و در سریعترین زمان ممکن میتوانند خدمات مورد نیازشان را از موسسه نظافتی تهران فرش دریافت نمایند.

علاوه بر قالیشویی در این شعبه خدمات نظافتی دیگر مانند ارسال نظافتچی برای نظافت منازل و راه پله ها هم ارائه میشوند.