قالیشویی مدرن و مکانیزه تهرانسر

قالیشویی دهکده المپیک

منطقه خوش آب و هوای تهرانسر در غرب تهران از مناطق متوسط نشین شهر میباشد . ساکنان این منطقه در بازه زمانی بسیار کوتاه میتوانند از خدمات اتوماتیک و فول مکانیزه قالیشویی در تهران استفاده نمایند.

قالیشویی تهرانسر در غرب تهران از جمله قالیشویی های اتوماتیک و تمام مکانیزه در بلوار گلها تهرانسر میباشد که زمان لازم از تحویل فرش به قالیشویی تا شستشو و تحویل فرش در آن بواسطه استفاده از ماشین آلات مکانیزه خودکار قالیشویی به حداقل رسیده که بطور متوسط این زمان حدود 48 ساعت زمان خواهد برد که در قیاس و مقام مقایسه با زمانبندی خدمات دهی توسط قالیشویی های سنتی خیلی مطلوب میباشد .

محدوده خدمات دهی این قالیشویی

توضیح اینکه قالیشویی تهرانسر در غرب تهران سابقه و قدمتی چندین ساله داشته و ساکنان و همسایه های شهرک ها , مناطق و خیابان ها و محلات نزدیک تا شعاع محدوده 5 کیلومتری تهرانسر مانند پیکانشهر و  هم میتوانند از خدمات این مرکز مکانیزه شستشوی فرش و گلیم و قالی استفاده کنند.

خدمات مبل شویی در محل برای ساکنان تهرانسر

پرسنل متخصص و کارآزموده و مسلط ویژه مبل شویی و بخارشویی قالیشویی تهرانسر همچنین میتوانند بنا به خواست مشتریان به محل سکونت شما مراجعه کرده و مبلشویی در محل را انجام دهند.

با قالیشویی تهرانسر تماس بگیرید.

برای تماس  قالیشویی در تهرانسر از شماره های تماس زیر استفاده نمایید.

شماره تماس با مدیریت قالیشویی در تهرانسر

همچنین برای ثبت شکایات و انتقادات از این واحد خدمات شهری اگر به شما زیانی وارد شده باشد در مرحله اول از طریق صفحه تماس با ما این سایت اقدام کنید .

با تشکر از کلیه همشهریان عزیز در منطقه تهرانسر , پیکانشهر  و حومه

27 Jan 2018